Awans Zawodowy Nauczyciela


Awans Zawodowy Nauczyciela

Praca nauczyciela wymaga niestannego dokształcania, zdobywania kolejnym kompetencji i umiejętności, poszerzania horyzontów wiedzy nie tylko z nauczanego przedmiotu. Nauczyciel może podnieść efektywność nauczania lekcji. Jak to zrobić? Zgłaszając akces do właściwego szkolenia, zapisując się na nie, twórcze uczestnictwo w nim z pewnością podniesie wartość pracy nauczycielskiej.

Szeroki wybór szkoleń dla nauczyciela to najlepsze rozwiązanie dla pedagoga, który jest w procesie awansu zawodowego nauczyciela. Kompletowanie dokumentacji stanowi nieodzowny wymóg w trakcie postępowania awansowego. Szkolenie wzmacnia ten proces przyśpiesza go, prowadząc do oczekiwanego rezultatu.  

Oferowane przez nas kursy odbywają się zdalnie. Można na nich dowiedzieć się, jak przygotować dokumentację w formie sprawozdania na nauczyciela mianowanego, jak napisać ipet dostosowany do uczniów, którzy tego wymagają. Na szkoleniu dowiecie się Państwo także, co to jest Wieloaspektowa ocena poziomu funkcjonowania ucznia, jak opracować dokumenty związaną z wopfu.

Liczne szkolenia, które dla Państwa przygotowaliśmy uwzględniają wiele aspektów funkjonowania pedagogów w środowisku szkoły. Zdobyty certyfikat staje się dla Państwa przepustką do rozwoju kariery nauczyciela, podnosi Wasze kwalifikacje. Zapraszamy do skorzystania z cyklu szkoleń, które prowadzą wykwalifikowani nauczyciele działający także jako eksperci przy MEN.


Przejdź na stronę: https://instytutedukacjiiinnowacji.pl/


Tytuł: Awans Zawodowy Nauczyciela
URL: https://instytutedukacjiiinnowacji.pl/
Dodano: 17 września, 2022
Wyświetleń: 17
Słowa kluczowe: Awans Zawodowy Nauczyciela, Ipet, Sprawozdanie Na Nauczyciela Mianowanego, Szkolenia Dla Nauczyciela, Wopfu
Kategorie: Edukacja

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:
Awans Zawodowy Nauczyciela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry