Kawa Single Origin Gdańsk


Kawa Single Origin Gdańsk

Nic nie może równać się z głębią smaku i aromatu, jaką cechuje się kawa rzemieślnicza. Trójmiasto jest miejscem, w którym koneserzy mogą posmakować Megan Coffee. Jest to kawa rzemieślnicza świeżo palona, produkowana wyłącznie z ziaren z plantacji objętych ścisłą kontrolą.

Historia marki zaczęła się od podróży po Europie i Azji i poznaniu bogactwa smaku, jakie oferuje kawa świeżo palona. Trójmiasto to teraz miejsce, w którym jej zalożyciele rozpoczęli eksperymenty z dopasowywaniem metod palenia do poszczególnych ziaren, co pozwoliło na podkreślenie indywidualnego charakteru i smaku każdego ich gatunku.

Każda kawa ziarnista świeżo palona Megan Coffee posiada certyfikat, będący potwierdzeniem jej pochodzenia. To bardzo ważne, ponieważ wiąże się z nim klimat, w którym były uprawiane kawowe krzewy, gleba, na której rosły, a nawet gatunki drzew ocieniające plantacje – ponieważ również takie szczegóły mają znaczenie dla ostatecznego smaku wyjątkowego produktu, jakim jest kawa Single Origin. Gdańsk stał się dzięki temu szczególnym miejscem na kawowej mapie Polski, oferując szeroki wybór kaw z różnych zakątków świata.


Przejdź na stronę: https://www.megan-coffee.com/


Tytuł: Kawa Single Origin Gdańsk
URL: https://www.megan-coffee.com/
Dodano: 29 września, 2021
Wyświetleń: 28
Słowa kluczowe: Kawa Rzemieślnicza Świeżo Palona, Kawa Rzemieślnicza Trójmiasto, Kawa Single Origin Gdańsk, Kawa Świeżo Palona Trójmiasto, Kawa Ziarnista Świeżo Palona
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:
Kawa Single Origin Gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry