Kulki Proteinowe


Kulki Proteinowe

Nasz sklep online to istny raj dla wędkarzy . Znajduje się tu wszystko, czego oczekują wielbiciele łowienia karpi . W naszym sklepie znajdziecie wszystko, co jest potrzebne, by każda wyprawa na ryby zakończyła się sukcesem.

Oferujemy przeróżne Akcesoria Karpiowe: niezawodne żyłki, podbieraki, innowacyjne plecionki, haczyki, kołowrotki czy praktyczne pokrowce. W swojej ofercie posiadamy także namioty karpiowe, które dzięki zastosowanym materiałom i specjalnej, wzmocnionej konstrukcji, wytrzymają najtrudniejsze warunki pogodowe. Namioty karpiowe wykonane są z dbałością o szczegóły , tak by mogły służyć jako bezpieczne i wygodne schronienie nawet podczas wielodniowych zasiadek . Oferujemy także duży wybór przynęt i zanęt w tym także proteinowe kulki na karpia, dostępne w różnej wielkości, różnych smakach i zapachach, m.in. bezkonkurencyjne proteinowe kulki o zapachu białej czekolady z dodatkiem mlecznych protein, które działają niezwykle wabiąco lub legendarne już kulki o smaku gumy balonowej. Ponadto dysponujemy kamerami podwodnymi, które znacznie ułatwiają pracę wędkarzy, umożliwiając określenie dokładnej lokalizacji ryb oraz obserwowanie ich zachowania względem zastosowanej przynęty.
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą w sklepie internetowym lub odwiedzenia naszego stacjonarnego Sklepu Karpiowego w Warszawie przy ulicy Małowiejskiej 25.


Przejdź na stronę: https://www.ng24.pl/


Tytuł: Kulki Proteinowe
URL: https://www.ng24.pl/
Dodano: 2 listopada, 2021
Wyświetleń: 27
Słowa kluczowe: Akcesoria Karpiowe, Kamery Podwodne, Kulki Proteinowe, Namiot Karpiowy, Sklep Karpiowy Warszawa
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:
Kulki Proteinowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry