Leczenie Kręgosłupa Przy Pomocy Discogel


Leczenie Kręgosłupa Przy Pomocy Discogel

Choroby i urazy w obrębie układu kostno-stawowego wymagają specjalistycznych metod, które skupiają się na zwalczaniu przyczyn i zmniejszaniu dolegliwości bólowych w trakcie trwania leczenia. Klinika Trigon Orthopedia oferuje pomoc w zwalczaniu zwyrodnień i kontuzji kostno-stawowych, w tym urazów kręgosłupa. W ofercie kliniki znaleźć można małoinwazyjne leczenie kręgosłupa metodą discogel. Jest to żelowa endoproteza stosowana do niwelowania uwypukleń dysku międzykręgowego. Leczenie kręgosłupa przy pomocy discogel redukuje dolegliwości bólowe i znacznie odciąża stawy międzykręgowe wpływając na zwiększenie wytrzymałości kręgów .

Klinika Trigon zapewnia pacjentom również fachową rehabilitację uwzględniającą takie metody jak terapia rezonansem magnetycznym czy terapia mbst. Są to środki o charakterze profilaktycznym , które sprawiają, że rehabilitacja nie sprowadza się wyłącznie do walki ze skutkami kontuzji czy zwyrodnień, ale również obejmuje niwelowanie przyczyn dolegliwości bólowych.


Przejdź na stronę: http://trigonorthopedia.pl/


Tytuł: Leczenie Kręgosłupa Przy Pomocy Discogel
URL: http://trigonorthopedia.pl/
Dodano: 13 września, 2021
Wyświetleń: 43
Słowa kluczowe: Discogel, Leczenie Kręgosłupa Przy Pomocy Discogel, Małoinwazyjne Leczenie Kręgosłupa Metodą Discogel, Terapia Mbst, Terapia Rezonansem Magnetycznym
Kategorie: Zdrowie

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:
Leczenie Kręgosłupa Przy Pomocy Discogel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry