Musical Metro


Musical Metro

Nasza agencja artystyczna to grupa pasjonatów, którzy pełni są kreatywności, zapału i pragnienia pracy na rzecz ludzi pasjonujących się sztuką. Cechuje nas pozytywne nastawienie do podejmowania nowych wyzwań, na które składa się organizowanie koncertów, przedstawień teatralnych, musicali jak chociażby kultowego musicalu Metro, który zyskał niesłychany rozgłos w Polsce. Zależy nam na tym, aby nasi widzowie byli zadowoleni, z radością uczestniczyli w serii przeróżnych wydarzeń artystycznych. Od Was zależy organizowany przez nas scenariusz spotkań artystów z publicznością. Jesteśmy elastyczni, chętnie rozmawiamy i dyskutujemy z Wami, mające związek ze zorganizowaniem przyszłych wydarzeń.

Założeniem, które towarzyszy nam od początku naszej działalności jest Wasze zadowolenie. Chcemy dawać naszej publiczności wszystko, co najlepsze w dziedzinie sztuki. Współpracujemy z licznymi artystami i agencjami artystycznymi, jak np. Studio Buffo. Owocem tej współpracy jest realizacja musicalu Metro na terenie naszego kraju. Ten musical od 1991 roku ciągle wystawiany jest w różnych miejscach.

koncerty, teatr komedii, przedstawienia teatralne i wiele różnych wydarzeń, które umilą Państwu wolny czas, to nasza specjalność. Zapraszamy do współpracy na rzecz tylko najlepszych wydarzeń artystycznych, które są tym dla duszy i umysłu, czym żywność i woda dla ciała.


Przejdź na stronę: https://www.edmaart.pl/


Tytuł: Musical Metro
URL: https://www.edmaart.pl/
Dodano: 17 września, 2022
Wyświetleń: 18
Słowa kluczowe: Agencja Artystyczna, Koncert, Musical Metro, Organizacja Koncertów, Teatr Komedii
Kategorie: Rozrywka

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:
Musical Metro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry