Orzeczenie Lekarskie


Orzeczenie Lekarskie

Prowadzenie biznesu w branży medycznej wymaga ścisłego ewidencjonowania zaleceń i ordynowanych leków. Poza ewidencją komputerową, zgodnie z przepisami przepisów i zasadami NFZ lub MZ, wymagane są archiwa w wersji papierowej, do których produkujemy doskonałej jakości formularze.

Podmawiamy do skorzystania z naszej oferty na druki medyczne, zgodne ze standardami MZ. Dostępne na naszej stronie formularze, charakteryzują się permanentnym i wyraźnym drukiem, naniesionym na dobrego gatunku papierze. Oferujemy także druk „orzeczenie lekarskie”, zawierający wszystkie niezbędne rubryki na dane personalne, rodzaj schorzenia i również przypisy z pouczeniami, zgodnymi z aktualnie obowiązującym prawem. Także historia choroby, zawarta na dostępnym w naszym sklepie  formularzu, będzie czytelna, trwała i prosta do skatalogowania.

Polecamy także książka raportów pielęgniarskich i lekarskich w oprawie kartonowej miękkiej lub tekturowej sztywnej. Książka zawiera 100 stron w formacie A4. Jako uzupełnienie dokumentacji zdrowotnej gabinetów lekarskich oraz przychodni polecamy recepty personalizowane z gotowym kodem kreskowym, według numerów NFZ.


Przejdź na stronę: https://impact-med.com.pl/


Tytuł: Orzeczenie Lekarskie
URL: https://impact-med.com.pl/
Dodano: 25 grudnia, 2021
Wyświetleń: 16
Słowa kluczowe: Druki Medyczne, Historia Choroby, Książka Raportów, Orzeczenie Lekarskie, Recepty
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:
Orzeczenie Lekarskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry