Panele Grzewcze


Panele Grzewcze

ogrzewanie folią grzewczą jest innowacyjnym rozwiązaniem mogącym wspomóc lub zastąpić klasyczne metody ogrzewania, jak również zostać zamontowane niemal w każdym domu. panele grzewcze znajdujące się w ofercie naszego sklepu złożone są z trzech części: folii PET wzbogaconej o pełniące rolę przewodnika prądu elektrody z taśmy miedzianej, grafitu nadrukowanego na folię oraz srebrnej pasty na folii, zabezpieczającej przed iskrzeniem.

Oferujemy maty grzewcze o różnych szerokościach – od 25 do 100 cm, dzięki czemu można je łatwo dopasować do każdego pomieszczenia. W przypadkach, gdy potrzebny jest nietypowa wielkość lub zamontowanie na ścianie, doskonale sprawdzi się właśnie folia. Mata pod lustro z folii, zapobiegająca parowaniu, to jedno z innowacyjnych zastosowań produktu tego rodzaju. Dysponujemy również gotowymi do montażu panelami w różnych, łatwych do dopasowania wymiarach.

Nasze maty pozwalają łatwo zainstalować ogrzewanie podłogowe folią; zyskuje ono na popularności jako metoda bezpieczna, łatwa w montażu oraz możliwa do zamontowania nawet w już istniejących budynkach, przy okazji stosunkowo małego remontu. Ponadto urządzenia te są szczelne, a wilgoć nie wpływa negatywnie na proces ogrzewania.


Przejdź na stronę: https://ogrzewanieigrzanie.pl/


Tytuł: Panele Grzewcze
URL: https://ogrzewanieigrzanie.pl/
Dodano: 2 października, 2021
Wyświetleń: 31
Słowa kluczowe: Folia Mata Pod Lustro, Maty Grzewcze, Ogrzewanie Folią Grzewczą, Ogrzewanie Podłogowe Folią, Panele Grzewcze
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:
Panele Grzewcze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry