Polska Marka Biżuterii


Polska Marka Biżuterii

Unikke Design & Friends – sklep online z biżuterią artystyczną

Szukasz niebanalnej biżuterii? Przywiązujesz wagę do detali? Pragniesz upamiętnić miłe chwile? W jubilerskim sklepie internetowym Unikke Design & Friends na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz!

W asortymencie znajduje się wyłącznie biżuteria artystyczna. Projektowana przez pasjonatów. Wykonywana z dbałością o detale. Technikami tradycyjnymi, a czasem przy wsparciu rozwiązań nowatorskich, jak druk 3D.

polska marka biżuterii Unikke Design istnieje od 2011 r. Od początku charakteryzowała się unikalną stylistyką. Szczególnie za sprawą łączenia przeciwieństw. Wytworności z banałem, nowoczesności z anachronizmem.

Wobec tego autorska marka biżuterii szybko podbiła serca wielu koneserek i koneserów sztuki jubilerskiej. Produkty takie jak naszyjniki, pierścionki, bransoletki czy kolczyki są cenione nie tylko za sprawą unikalnego zdobnictwa, ale również dzięki temu, że odznaczają się wyjątkową jakością wykonania.

W sklepie można znaleźć też wyroby jubilerskie innych marek. Tworzą je tacy polscy projektanci biżuterii jak: Agata Bieleń, Dorota Kos, Filimoniuk Design, Fruit Bijoux, Kopi oraz Madi. Wszystkie artykuły są dostępne także w butiku stacjonarnym. Z tego względu, jeśli chodzi o miasto, w którym rządzi biżuteria Kraków bez wątpienia zajmuje wyjątkowe miejsce na mapie Polski.


Przejdź na stronę: https://unikkedesign.com/


Tytuł: Polska Marka Biżuterii
URL: https://unikkedesign.com/
Dodano: 4 listopada, 2021
Wyświetleń: 28
Słowa kluczowe: Autorska Marka Biżuterii, Biżuteria Artystyczna, Biżuteria Kraków, Polscy Projektanci, Polska Marka Biżuterii
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:
Polska Marka Biżuterii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry