Portfel Damski Skórzany


Portfel Damski Skórzany

Sklep Koruma to miejsce w którym sąwyjątkowej klasy gadżety, które mają za zadanie unieść stopień bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym obszarze kupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który prócz funkcji zabezpieczających odznacza się niezwykle wytwornym i konwencjonalnymwyglądem. W asortymencie znajdziesz także portfel damski skórzany, który jest w odmiennych rozmiarachi barwach. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, zrobione są z naturalnej skóry licowej.

Czemu bariera RFID jest tak ważna? mnogość osób korzysta z płatności bezgotówkowych. Rabusie tylko czyhają na możliwość rabunku, przy użyciu specjalnych urządzeń. Nieetyczne osoby wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma efektywnie blokują.

W ofercie sklepu jest, także etui na kluczyki keyless, które efektywnieuniemożliwiają przejęcie sygnału z kluczyka. Złodzieje nie mają możności zdalnego otwarcia samochodu. Dodatkowym atutem etui, jest bezbłędne wykonanie z wysokiej klasy surowca.

Hitem sklepu jest także klatka faradaya na kluczyki, która pokryta jest surowcem ekranizującym. Klatka zabezpiecza przed kradzieżą sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Gadżet ten, jest także szykownym detalem wystroju mieszkania.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Portfel Damski Skórzany
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 1 kwietnia, 2023
Wyświetleń: 34
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:
Portfel Damski Skórzany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry