Tabletki Na Stawy Dla Psa


Tabletki Na Stawy Dla Psa

Wśród preparatów weterynaryjnych wyróżnia się preparat Sallivet, który jest polecany szczególnie psu i kotu. Zapalnie stawów u psa jest trudnym problemem, podobnie jak przewlekłe stany zapalne u psa i inne dolegliwości, na które narażone są zwierzęta domowe, np. koty. Zapalenie pęcherza u kota jest także często spotykanym schorzeniem jak problem ze stawami.
Preparat wzmacnia organizm psa, niweluje bóle stawów. Z badań wiadomo, że aż 40% psów w wieku senioralnym zmaga się ze stanami zapalnymi stawów. tabletki na stawy dla psa nie wywołują żadnych skutków ubocznych.
Preparat zwalczateż zapalenie pęcherza u kota, przyczynia się do odbudowy chrząstki w stawach. W skład preparatu wchodzi glukozamina w formie wodorochlorku. Wspiera ona przyswajanie w organizmie zwierząt. Preparat zwalcza także zakażenia pochodne oddziałania bakterii E. Coli. Dodatkowo środek ten działa przeciwzapalnie, posiada działanie uspokajające i regenerujeśluzówkę.
Sallivet to optymalna ochrona dla psa w takich przypadłościach jak kaszel, problemy pęcherzowe i zapalenie spojówek. To także ochrona przed zakrzepicą, ponieważ preparat wpływa na rozrzedzenie krwi w organizmie zwierząt.


Przejdź na stronę: https://sallivet.pl/


Tytuł: Tabletki Na Stawy Dla Psa
URL: https://sallivet.pl/
Dodano: 16 października, 2021
Wyświetleń: 20
Słowa kluczowe: Przewlekłe Stany Zapalne U Psa, Tabletki Na Stawy Dla Psa, Zapalenia Pęcherza U Kota, Zapalenia Stawów U Psa
Kategorie: Weterynaria

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:
Tabletki Na Stawy Dla Psa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry