Trądzik Posłoneczny


Trądzik Posłoneczny

Strony IN MY HEALTHY SKIN czy też Mama Dermatolog prowadzone przez lek. Agnieszkę Kobylka-Dziki są powiązane przede wszystkim z dermatologią, a zwłaszcza dermatologia dziecięca. Jednak to medycyna w całościowym tego słowa znaczeniu jest pasją autorki. Podejściem jakim się kieruje, jest podejście całościowe do danego przypadku. Uważa że skóra to swego rodzaju mapa, na której można dostrzec konkretne zmiany świadczące o pewnych dysfunkcjach, związanych ze zdrowiem fizycznym i stanem psychicznym.

Jeśli kiedykolwiek Ty lub Twoi bliscy, znajomi borykali się z chorobą skóry jaką jest trądzik i zastanawiali się jak się go pozbyć, to IN MY HEALTHY SKIN jest istną skarbnicą wiedzy. Dlaczego? Ponieważ szczególnie bliskim p. Agnieszce tematem jest trądzik i jego ciężkie odmiany, trądzik posłoneczny; zależności: trądzik a hormony czy dieta a trądzik. Przybliża czytelnikom i pacjentom sprawdzone informacje na temat tego, jak leczyć trądzik. Treści zamieszczane  w tym miejscu dotyczą medycyny oraz macierzyństwa.

Oprócz przeczytania i skorzystania z porad p. Agnieszki można też umówić się na konsultację on-line lub rozejrzeć się na stronie jej sklepu internetowego i zapoznać ze stworzoną dotychczas twórczością.


Przejdź na stronę: https://www.mamadermatolog.com/


Tytuł: Trądzik Posłoneczny
URL: https://www.mamadermatolog.com/
Dodano: 24 września, 2022
Wyświetleń: 24
Słowa kluczowe: Dieta Na Trądzik, Jak Leczyć Trądzik, Trądzik A Hormony, Trądzik Jak Się Pozbyć, Trądzik Posłoneczny
Kategorie: Zdrowie

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:
Trądzik Posłoneczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry